FAQ

Jak se mohu přihlásit na kongres?
Navštivte prosím webovou stránku akce, na kterou se chcete přihlásit. Přihlaste se vyplněním on-line interaktivního formuláře, který najdete pod REGISTRACE a můžete pokračovat k platební bráně.

Jsem aktivní účastník, tedy přednášející. Musím se registrovat?
Ano. Zaregistrujte se prosím stejným způsobem jako ostatní účastníci přes webové stránky akce prostřednictvím registračního formuláře jako aktivní účastník.

Je možné registrovat více účastníků?
Ano, registrace více účastníků je stejná jako u jednotlivců, a to vyplněním registračního formuláře na webových stránkách akce (vždy pro každého účastníka zvlášť). Pokud si přejete zajistit hromadnou registraci prostřednictvím pořádající agentury, pošlete prosím veškeré registrační údaje účastníků (jméno, příjmení, tituly za i před, e-mail, ID ČLK, ...) na office@ta-service.cz,
Bc. Kristián Bornay, +420 724 873 964

Jak mohu zaplatit registrační poplatek? Obdržím fakturu?
Bankovní spojení naleznete na webových stránkách pod Registrace. Po uhrazení registračního poplatku Vám pošleme na e-mail, který jste uvedli v přihlášce Daňový doklad. Zpracování platby trvá 2-4 dny od zaplacení.
Nově můžete zaplatit také on-line platbou přes Platební bránu.
Pokud si přejete vystavit fakturu, uveďte prosím do poznámky k registraci fakturační údaje a kontakt na příjemce faktury.
Popřípadě kontaktujte pana Kristiána Bornaye na office@ta-service.cz

Co když mi registrační poplatek hradí firma?
V pořádku, do poznámky k registraci uveďte prosím pouze název společnosti a kontaktní osobu. Náš tým vše ostatní dořeší za Vás.

Kde najdu registrační číslo?
Registrační číslo Vám bude automaticky zasláno ihned po dokončení registrace na Váš e-mail. Souhrn registrace včetně registračního čísla se Vám také zobrazí ihned po odeslání registračního formuláře. Pokud jste potvrzovací e-mail Vaší registrace neobdržel/a, kontaktujte nás prosím na office@ta-service.cz

Jak se můžeme stát partnerem akce?
Vážíme si Vašeho zájmu stát se partnerem akce.
Kontaktujte prosím Mgr. Ivanu Tarabovou na tarabova@ta-service.cz, +420 602 782 980, která Vám poskytne veškeré informace o partnerství k dané akci včetně firemní přihlášky.

Je v registračním poplatku zahrnut i oběd?
Ano! V rámci registračního poplatku máte zajištěné veškeré stravování po celou dobu kongresu (obědy, drobné občerstvení včetně nápojů, večeře), pokud není na webu akce uvedeno jinak.

Kongresu se nemohu zúčastnit, ale poplatek jsem již zaplatil/a. Vrátíte mi zaplacenou částku?
Storno podmínky jsou uvedené na webu v sekci Registrace. Při zrušení Vaší účasti 14 dnů před akcí vracíme 70 % registračního poplatku, po tomto termínu nelze z organizačních důvodů akceptovat vrácení platby.

Co znamená, že kongres bude hybridní?
Kongres se bude konat primárně fyzicky - prezenčně. Pro účastníky, kteří se z vážných důvodů nemohou kongresu prezenčně účastnit, bude kongres souběžně streamován on-line.

Přihlásil/a jsem se k on-line účasti, ale nemám žádné přístupové údaje k vysílání. Mám se registrovat znovu?
Ne. Přístupové údaje ke streamu obdržíte na registrovaný e-mail těsně před konáním akce (1-2 dny)

Bude z on-line vysílání dostupný i záznam?
Ano. Pro registrované on-line účastníky bude dostupný záznam standardně po dobu 3 měsíců. Přístupové heslo k záznamu Vám pošleme po jeho zpracování během několika týdnů od skončení akce.

Kdy obdržím certifikát?
Certifikáty budou vydávané na místě u prezence. On-line účastníci obdrží certifikát elektronicky na registrovaný e-mail do 14 dnů po akci.

Je v rámci kongresu zajištěno také ubytování?
Ubytování naše agentura standardně nezajišťuje, obraťte se prosím přímo na vybraný hotel. V hotelu máme sjednané zvýhodněné ceny ubytování. Použijte prosím instrukce a kód, který najdete na webu akce pod sekcí Ubytování.

TA-SERVICE s.r.o. (Congress agency)

Hlinky 126/48, 603 00 Brno, Czech Republic
T +420 543 211 134
E info@ta-service.cz

IČ 27668436, DIČ CZ27668436

Obchodní podmínky

Otevírací doba: Po-Pa 8:00 - 16.00
(zobrazit na mapě)

Management

Mgr. Ivana Tarabová, jednatelka
tarabova@ta-service.cz

Otto Taraba, jednatel
taraba@ta-service.cz

Kongresy

Ing. Barbora Pejčevová
conference@ta-service.cz

Marie Tarabová, Bc. Kristián Bornay
office@ta-service.cz

Tlumočení, Překlady

Kateřina Kuklínková
tlumoceni@ta-service.cz
preklady@ta-service.cz

© TA-SERVICE s.r.o., 2023